Estetik Dolgu

Estetik Dolgu

Estetik Dolgu

Estetik dolgu, dişlerdeki çürükler, kırıklar veya dişlerin renk bozukluğunu düzeltmek için kullanılan bir diş restorasyon yöntemidir. Estetik dolgular, kompozit reçineler adı verilen malzemelerle yapılır. Bu malzemeler, diş renginde ve doğal görünümlüdür, bu nedenle dişlerinizin doğal görünümünü koruyarak estetik bir gülümseme elde etmenizi sağlar.

Estetik dolguların diğer bir avantajı da işlem sırasında az invaziv olmalarıdır. Bu nedenle, dişlerinizin doğal yapısını korurlar ve daha az diş materyali çıkararak dişlerinize minimum zarar verirler. Ayrıca, estetik dolguların uygulanması oldukça hızlı ve acısız bir işlemdir. Çoğu durumda, sadece birkaç seansta estetik dolgu uygulaması tamamlanabilir.

Estetik dolgular, dişlerinizin estetik görünümünü iyileştirmenin yanı sıra, dişlerinizin sağlığını da korur. Çürükler ve hasarlar zamanında tedavi edilmediğinde dişlerinizin daha ciddi sorunlar yaşamasına neden olabilir. Bu nedenle, estetik dolgu, dişlerinizin sağlığını koruyarak daha ciddi diş problemlerinin önlenmesine yardımcı olur.

Eğer siz de dişlerinizde kırıklar, çürükler veya diş renginde bozukluklar varsa, estetik dolgu uygulaması hakkında daha fazla bilgi almak ve bu tedavi seçeneğinin size uygun olup olmadığını öğrenmek için diş hekimimize başvurabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler; Okmeydanı Estetik Dolgu, Örnektepe Estetik Dolgu, Kasımpaşa Estetik Dolgu, Çağlayan Estetik Dolgu, Şişli Estetik Dolgu, Eyüp Estetik Dolgu, Alibeyköy Estetik Dolgu, Beyoğlu Estetik Dolgu, Mecidiyeköy Estetik Dolgu, İstanbul Estetik Dolgu

Randevu Alınız